24 MARCA 2018 SPECJALNY POKAZ FILMU W PODZIEMNYCH TRASACH SZCZECINA -
 DOKŁADNA GODZINA ZOSTANIE NIEBAWEM PODANA 

W MARCU 2017 pokaz w Muzeum Narodowym w Szczecinie - Wały Chrobrego  17:00  


 
 

SEANS MARZEC 2016:

22 Marca o 18:00 zapraszamy do kina na Łasztowni "Stara rzeźnia"  na pokaz specjalny filmu "Wielka Ucieczka na Północ" z okazji rocznicy słynnej Wielkiej ucieczki lotników RAF przez szczecin. Przed filmem relacja z premiery, która odbyła się w kinie Helios i wywiady z wyjątkowymi goścmi z Polski i zagranicy m.in z Andrzejem Pągowskim autorem plakatu do filmu i rodzinami głównych bohaterów z Norwegii i Kanady.

The nearest screenings in Poland 2016:

22.03 Łasztownia  6 P.M

Seanse otwarte na czerwiec 2015:

5-6-7.06. Kraków - Krakowskie Centrum Kinowe ARS - spotkanie ze scenarzystą i reżyserem Andrzejem Faderem

15.06 - Gorzów Welkopolski,

18.06 Gdańsk i Opole,

25.06 Gdynia i Centrum Kultury- Grodzisk Mazowiecki,


WALKATHON pokonali 272 kilometry na pieszo szlakiem bohaterów filmu

https://sites.google.com/a/music4children.org/grea...

Pierwszy marsz śladami „Wielkiej Ucieczki na Północ" ŻAGAŃ-SZCZECIN. Członkowie londyńskiej organizacji charytatywnej Music4Children pokonali 272 kilometry na pieszo szlakiem bohaterów filmu "Wielka Ucieczka na Północ". W czasie trwania marszu zbierano pieniądze na sierociniec dla dzieci w Nepalu.


The end of March saw the 70th anniversary of “The Great Escape”. With friends and family in Poland all aware of Music4Children’s proposed charity walk, related news items on television stations such as TVP caught their attention.


List Ambasadora NorwegiiReżyser i scenarzysta Andrzej Fader został zaproszony do Brytyjskiej Ambasady w Warszawie na urodziny królowej Elżbiety II, która obchodzi 86. urodziny. Jak zwykle zaproszonych zostało wielu znamienitych gości, polityków, naukowców czy artystów. Reżyser będzie rozmawiał nad organizacją pokazu filmu Wielka Ucieczka na Pólnoc w Ambasadzie, która złożyła mu taką propozycję.